Menu

Årgang 2003/04

Velkommen til U15 drenge

Det er sjovt at spille fodbold!

På U15 har vi samlet drenge årgang 03 og 04 under et hold, og vi træner på kunstgræs to gange om ugen samt indendørs en gang om ugen. Derudover er vi tilmeldt DBU's Vinterboldturnering. Har du spørgsmål til os vedr. kampe, prøvetræning eller andet, kan du kontakte en af os i trænerteamet. 

 

Holdet bag holdet

Træner
profil
René Jørgensen
Assistenttræner
ingen pic
Patrick Hansen
Holdleder
ingen pic
Lotte Skov Karlsson
Assistenttræner
ingen pic
Mathias Jensen

Holdet

profil
Aleksander Havris Nielsen
ingen img
Alexander Duus Fischer
profil
Andreas Larsen
ingen img
Christoffer Wittendorff
ingen img
Emil Johannessen
profil
Frederik Seidler Petersen
ingen img
Fredrik S. Jensen
profil
Gustav Johannessen
ingen img
Jacob Hansen
ingen img
John Sharifi
profil
Jonathan Jørgensen
ingen img
Laurits Campostrini
ingen img
Lucas Spielberg-Winther
ingen img
Ludvig Håkonsen
ingen img
Mads Simonsen
profil
Mads Thorsen
ingen img
Mads Vingaard
ingen img
Mads Aarslew-Jensen
profil
Magnus Normand Pedersen
profil
Magnus Pedersen
profil
Malthe Nimand
ingen img
Marcus Iversen
ingen img
Markus Mortensen
ingen img
Mathias Bengtsen
ingen img
Matthias Hansen
ingen img
Mehmet Simsir
profil
Mikkel Welcher
ingen img
Mohammad Nasser Qaymi Sameer
ingen img
Muhammad Ahmad Hamze
ingen img
Niklas Karlsson
ingen img
Nikolaj Moes
profil
Oliver Gudiksen
profil
Oscar Duevang Brandt
ingen img
Philip Jacob Jønch
ingen img
Sebastian Sørensen
ingen img
Viggo Larsen

KampprogramU15 Drenge 3-4 (03) VinterBOLD • Pulje 3

November 2017

Køge Nord FC
7 - 1
Hjemme
Rishøj Stadion Kunst

B. 73, Slagelse
December 2017

Ejby IF Fodbold
3. dec
Kl. 13.00
Ude
Rishøj Stadion Kunst

Køge Nord FC

Herlufsholm GF
17. dec
Kl. 13.00
Ude
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)

Køge Nord FC
Januar 2018

Køge Nord FC
14. jan
Kl. 13.00
Hjemme
Rishøj Stadion Kunst

Holmegaard GB

Solrød FC
28. jan
Kl. 11.45
Ude
Solrød Idrætscenter

Køge Nord FC
Marts 2018

Køge Nord FC
4. mar
Kl. 13.00
Hjemme
Rishøj Stadion Kunst

Lynge-Broby IF

Tingsted
10. mar
Kl. 14.00
Ude
Tingsted stadion

Køge Nord FC

Køge Nord FC
18. mar
Kl. 13.00
Hjemme
Rishøj Stadion Kunst

Benløse IF

Vemmelev SGI
24. mar
Kl. 11.00
Ude
Vemmelev Kunstgræs

Køge Nord FC

Hold sponsor