Menu

Årgang 2009

Velkommen til U9 drenge

Fodbold skal være sjovt og vi spiller følgende dage:

Kunstbanen KøgeNord FC

Tirsdag 17.00 til 18.30

Søndag 10.30 til 11.45

 

Rishøj Hallen

Fredag 17.00 til 18.00

 

Du er altid velkommen til at kigge forbi til en prøvetræning

 

 

Holdet bag holdet

Træner
profil
Mogens Rasmussen
Træner
profil
Nikolaj Byrn-Kirketerp
Træner
ingen pic
Jacob Clemmensen
Holdleder
ingen pic
Dorte Guldmann
Træner
profil
Kevin Lindblad
Træner
ingen pic
Brian Lundquist
Assistent
ingen pic
Simon Nicolaisen
Assistent
ingen pic
Sebastian Gladov

Holdet

profil
Adam Fugl Blach
ingen img
Amin Habib
profil
Arthur Byrn-Kirketerp
ingen img
Benjamin Rashidi
ingen img
Brian Lundquist
ingen img
Dorte Guldmann
ingen img
Elias Elborg Johannessen
profil
Elias Sanchez hansen
profil
Frederik Grønbech
ingen img
Frederik Kragh Schlichter
ingen img
Jannic Smedegaard
ingen img
Jonas Nakskov Guldmann
profil
Kevin Lindblad
ingen img
Lau D. Højgaard
profil
Louis Lindblad
ingen img
Luca Cecchini
ingen img
Malik Steenholdt
ingen img
Malthe Kofod
profil
Malthe Sommer
ingen img
Marcus Greve Møller Jensen
profil
Mathias Krohn Oldgreen
ingen img
Mathias Skovgaard Mortensen
ingen img
Matthias Mørkeberg Press
ingen img
Max Hagen-Petersen
ingen img
Micas Anton von der Recke
profil
Mikkel Borup Rasmussen
ingen img
Musa Turk
ingen img
Nicolai Noer
ingen img
Niels Noer
ingen img
Noah Karlsson
profil
Oliver Hviid Larsen
ingen img
Omar Ismail
profil
Philip Wiggers
ingen img
Silas Nielsen
ingen img
Storm Bang Clemmensen
profil
Thomas Lystrup Pedersen

KampprogramU9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 2

Januar 2018

Rishøj Boldklub
21. jan
Kl. 15.00
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Ringsted IF

Havdrup GI (1)
21. jan
Kl. 15.24
Ude
Taastrup Idrætshaller

Rishøj Boldklub

Rishøj Boldklub
21. jan
Kl. 16.00
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Haslev FC (1)

Solrød FC (2)
21. jan
Kl. 16.24
Ude
Taastrup Idrætshaller

Rishøj Boldklub

KampprogramU9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 1

Januar 2018

FK Sydsjælland 05
Spillet
Ude
Haarlev Hallen

Rishøj Boldklub

Rishøj Boldklub
Spillet
Hjemme
Haarlev Hallen

Kastrup GI

Haslev FC
Spillet
Ude
Haarlev Hallen

Rishøj Boldklub

Rishøj Boldklub
Spillet
Hjemme
Haarlev Hallen

AIK 65 Strøby Fodbold

KampprogramU9 drenge (09) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3

Marts 2018

Rishøj Boldklub
11. mar
Kl. 11.12
Hjemme
Tune Hallen

Tune IF

Solrød FC (1)
11. mar
Kl. 11.36
Ude
Tune Hallen

Rishøj Boldklub

Havdrup GI (2)
11. mar
Kl. 12.00
Ude
Tune Hallen

Rishøj Boldklub

Rishøj Boldklub
11. mar
Kl. 12.36
Hjemme
Tune Hallen

Torslunde-Ishøj IF

KampprogramU9 drenge(09) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 2

Marts 2018

Vemmelev SGI
18. mar
Kl. 15.12
Ude
Karlslunde-hallerne

Rishøj Boldklub

Rishøj Boldklub
18. mar
Kl. 15.48
Hjemme
Karlslunde-hallerne

AIK 65 Strøby Fodbold

Rishøj Boldklub
18. mar
Kl. 16.24
Hjemme
Karlslunde-hallerne

Haslev FC

Solrød FC
18. mar
Kl. 16.48
Ude
Karlslunde-hallerne

Rishøj Boldklub

KampprogramU9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 4 • Pulje 13

Januar 2018

Køge Nord FC
28. jan
Kl. 09.00
Hjemme
NyBolig Park - Kunstgræs

Fløng-Hedehusene Fodbold

Sengeløse GI
28. jan
Kl. 09.36
Ude
NyBolig Park - Kunstgræs

Køge Nord FC

Køge Nord FC
28. jan
Kl. 10.12
Hjemme
NyBolig Park - Kunstgræs

Karlslunde IF (2)

KampprogramU9 Drenge C (09) 5M Stævne VinterBOLD Uge 5 • Pulje 14

Februar 2018

Køge Nord FC
4. feb
Kl. 12.18
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

Lundtofte Boldklub

Slagelse B&I
4. feb
Kl. 12.36
Ude
Elverroad Kunstgræs

Køge Nord FC

Køge Nord FC
4. feb
Kl. 12.54
Hjemme
Elverroad Kunstgræs

FK Sydsjælland 05

B. 1973, Herlev (3)
4. feb
Kl. 13.12
Ude
Elverroad Kunstgræs

Køge Nord FC

Hold sponsor