Menu

Årgang 2010/11

Velkommen til U8 drenge

Det er sjovt at spille fodbold!

 

 

Holdet bag holdet

Holdleder
ingen pic
Gabriel Christian Baranowska
Holdleder
ingen pic
Lotte Justesen

Holdet

ingen img
Al Hadi Mohammad
ingen img
Gustav Brændmose
ingen img
Malthe Villadsen
ingen img
marcus mulet
ingen img
Noah Samuel Pedersen

KampprogramU8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 3.runde • Pulje 3

Januar 2018

Køge Nord FC
21. jan
Kl. 09.12
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Rosenhøj BK

Helsinge Fodbold (1)
21. jan
Kl. 09.36
Ude
Taastrup Idrætshaller

Køge Nord FC

Borup IF
21. jan
Kl. 10.00
Ude
Taastrup Idrætshaller

Køge Nord FC

Køge Nord FC
21. jan
Kl. 10.36
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Himmelev-Veddelev BK

KampprogramU8 dr. (10) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje • Pulje 3

Marts 2018

Tølløse BK (2)
17. mar
Kl. 09.00
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Køge Nord FC

Køge Nord FC
17. mar
Kl. 09.36
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Greve Fodbold

Viby IF
17. mar
Kl. 10.12
Ude
Viby Sj. Idrætscenter

Køge Nord FC

Køge Nord FC
17. mar
Kl. 10.48
Hjemme
Viby Sj. Idrætscenter

Tølløse BK (1)

KampprogramU8 drenge B (10) Futsal 1. runde • Pulje 4

November 2017

Køge Nord FC
Spillet
Hjemme
Herfølge Hallen

Køge BK

Vordingborg IF
Spillet
Ude
Herfølge Hallen

Køge Nord FC

Herfølge BK
Spillet
Ude
Herfølge Hallen

Køge Nord FC

Køge BK
Spillet
Ude
Herfølge Hallen

Køge Nord FC

KampprogramU8 drenge B (10) Futsal 3 .runde • Pulje 3

Januar 2018

Køge Nord FC
20. jan
Kl. 12.00
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

Skibby IK (1)

Greve Fodbold
20. jan
Kl. 12.24
Ude
Taastrup Idrætshaller

Køge Nord FC

Køge Nord FC
20. jan
Kl. 13.00
Hjemme
Taastrup Idrætshaller

BK Friheden

Himmelev-Veddelev BK
20. jan
Kl. 13.24
Ude
Taastrup Idrætshaller

Køge Nord FC

KampprogramU8 drenge B (10) Futsal 2. runde • Pulje 4

November 2017

Køge Nord FC
Spillet
Hjemme
Tune Hallen

Køge BK

Vordingborg IF
Spillet
Ude
Tune Hallen

Køge Nord FC

Køge Nord FC
Spillet
Hjemme
Tune Hallen

Himmelev-Veddelev BK

Herfølge BK
Spillet
Ude
Tune Hallen

Køge Nord FC

KampprogramU8 drenge B (10) Futsal 4. runde • Pulje 4

Februar 2018

Køge Nord FC
25. feb
Kl. 09.24
Hjemme
Herfølge Hallen

Køge BK

Himmelev-Veddelev BK
25. feb
Kl. 09.48
Ude
Herfølge Hallen

Køge Nord FC

Køge Nord FC
25. feb
Kl. 10.12
Hjemme
Herfølge Hallen

Herfølge BK

Vordingborg IF
25. feb
Kl. 10.36
Ude
Herfølge Hallen

Køge Nord FC

Hold sponsor